Rower to dla wielu nieodłączny kompan codziennej treningowej rutyny. Zaczyna się skromnie od jazdy po okolicy, jednak dla wielu te przejażdżki są preludium do podjęcia wysiłku przygotowania się do poważnych zmagań w przyszłości. Jazda na rowerze dostarcza wiele przyjemności, a z czasem jeżdżący stawia sobie coraz wyżej poprzeczkę. Treningi nabierają na intensywności i szuka się ujścia dla nagromadzonej wewnątrz energii. Ujściem tym dla coraz większej grupy szybko i aktywnie żyjących osób jest triatlon.

Dać z siebie wszystko

LemondkaTriatlon to połączenie pływania, biegów oraz jazdy na rowerze. Ta ostatnia część wymaga bardzo wiele zarówno od psychiki, jak i funkcjonowania ciała. Triatlon to wysoka poprzeczka, za której pokonanie bierze się tysiące ludzi. Nie chodzi o to by zająć pierwsze miejsce tylko prześcignąć dawnego siebie i udowodnić przed samym sobą, że jest się zdolnym do rzeczy wielkich. Lemondka to producent, z którym każdy triatlonowy rowerzysta będzie raczej wcześniej niż później musiał się zapoznać. Jazda na rowerze w triatlonie to nie tylko szybkie naciskanie na pedały. Liczy się opływowość. Przekroczenie swoich granic wymaga specjalistycznych dodatków, Lemondka zapewnia takie do rowerów. Nakładki tej firmy pomogą jechać szybciej do swojego celu i wyprzedzić gorzej przygotowanych konkurentów.

Dopasować produkty do potrzeb

Triatlon to rozwijająca pasja, jednak jak każda wymaga odpowiedniego zaplecza sprzętu. Każdy dodatek ma ułatwić danie z siebie wszystkiego oraz maksymalizację wyników wcześniejszych treningów. Triatlon to czas próby i trzeba się do niego przygotować nie tylko fizycznie. Zamierzając zacząć trenować do triatlonu z producentami takimi jak Ledmondka i inne światowe brandy trzeba będzie raczej prędzej niż później się zapoznać. Kupione jakościowe produkty będą inwestycją, która szybko się zwróci, zarówno w krótko, jak i długoterminowym rozrachunku. Lepsze wyniki będą szybko widoczne, a trenujący zyska dodatkową motywację do dania z siebie jeszcze więcej.