Jeżeli szukasz naprawdę porządnego roweru, dzięki któremu będziesz mógł wykonywać ekstremalne zadania - rowery marki Dartmoor są dla Ciebie idealnym rozwiązaniem. Producent ten przede wszystkim tworzy precyzyjnie dopracowane modele rowerów do kolarstwa wyczynowego, do streetu i dirtu. Koniecznie powinieneś sprawdzić ofertę tej polecanej, dynamicznie rozwijającej się marki, o której mówi się coraz więcej, być może dlatego, że ma ona swoje korzenie właśnie w Polsce.

Co warto wiedzieć o tej marce?

rowery DartmoorPrzede wszystkim Dartmoor to polska firma, która w dość krótkim okresie bardzo szybko rozwinęła się w znaną na rynku światowym markę. Na dzień dzisiejszy marka ta jest rozpoznawalna, a rowery Dartmoor można znaleźć w niemalże każdym, dobrym sklepie internetowym. Obecnie w ofercie producenta znajdziemy wiele rowerów wysokiej jakości, bardzo często z przeznaczeniem do jazdy wyczynowej i ekstremalnej, zarówno w terenie, jak i w warunkach miejskich. Tutaj każdy znajdzie coś dla siebie. To także bogata oferta części i ram do szeregu różnych modeli rowerów oraz akcesoriów rowerowych, odzieży sportowej i ochraniaczy. Marka Dartmoor zyskała wiele fanów głównie ze względu na fakt, że ich produkty to nie tylko wysoka jakość wykonania, ale i troska o aspekty wizualne każdego wypuszczanego na rynek produktu. Rowery posiadają bardzo nowoczesny wygląd, który zjednuje sobie coraz to nowych klientów i pasjonatów wyczynów kolarskich.

Marka znana i lubiana.

Oferta rowerów Dartmoor jest bardzo bogata, a zdecydowana większość proponowanych modeli pozwala na oderwanie się od ziemi podczas jazdy, na czym zależy wyczynowym kolarzom. W 2014 na znanej i popularnej imprezie Red Bull Rampage został zaprezentowany jeden z lepszych modeli tej marki - Dartmoor Roots. Prezentacji modelu dokonał ambasador tej marki - Szymon Godziek. Innymi ambasadorami tej marki byli również: Oskar Macuk oraz Piotr Krajewski, co w dużej mierze świadczy o niewątpliwej popularności Dartmoor. Jeśli więc rower wyczynowy, to właśnie tej marki.