Dobrze dobrana odzież sportowa to jeden z elementów udanego treningu. Ubranie musi zapewniać ciepło w czasie chłodów i odpowiednią wentylację w upale dni. Dzięki temu ciało sportowca utrzymuje stałą temperaturę, co ma ogromny wpływ na efektywną i zdrową pracę mięśni.

ubrania w sklepie odlo

Do treningów najlepiej używać specjalistycznej odzieży sportowej, która jest wykonana z wysokiej jakości materiałów. Taka odzież powstaje przy użyciu zaawansowanej technologii i uwzględnia zachowanie się ciała podczas wzmożonego wysiłku fizycznego. Najlepiej wybierać sprawdzone marki, które oferują odzież wysokiej jakości. Dużym uznaniem profesjonalistów cieszą się ubrania marki Odlo. Zarówno początkujący sportowcy, jak i ci profesjonalni znajdą w sklepie Odlo kolekcję dla kobiet, mężczyzn i dzieci. Każda z kolekcji podzielona jest na odzież, która nadaje się do treningów zimowych oraz letnich. Przy wyborze odzieży musimy kierować się również rodzajem sportu, jaki uprawiamy. Sklep Odlo posiada w swojej ofercie między innymi odzież przeznaczoną do biegania oraz jazdy na rowerze.

odzież w sklepie odlo

Pierwszą warstwą, która decyduje o komforcie podczas aktywności fizycznej jest bielizna. Sklep Odlo proponuje kolekcje: Revolution, Evolution, Cubic, a dla pań dodatkowo linię biustonoszy. Bielizna styka się bezpośrednio ze skórą, dlatego musi zapewniać zarówno ciepło, jak i umożliwiać skórze oddychanie. Druga warstwa to odzież docieplająca, która również jest podzielona na kolekcje- Tec-Shirts, Mountain Performance, Off-Course, Running/X-Country. W sklepie Odlo znajdziemy również trzecią warstwę, do której zalicza się odzież zewnętrzną, a która przydaje się w trakcie treningów prowadzonych w zimne dni. Tu również znajdziemy kolekcję Mountain Performance, Off-Course oraz Running/X-Country. Zewnętrzna warstwa zapobiega wychłodzeniu ciała i świetnie utrzymuje ciepło, sprawdzi się szczególnie w sportach zimowych, które są bardziej wymagające od letnich. W sklepie Odlo aktywni fizycznie znajdą także niezbędne dodatki, które są dopełnieniem całego stroju, czyli czapki, rękawiczki, chusty i opaski.