Sporty motorowe przyciągają wielu wielbicieli maszyn, które mogą rozwijać zawrotne szybkości. Wielu z nich ma także swoich ulubionych kierowców oraz teamy. Jeżeli także jesteś zapalonym fanem i chcesz identyfikować się ze swoimi idolami, nie ma lepszego wyboru niż gadżety rajdowe. Dzisiaj do dyspozycji jest bardzo szeroka gama tego rodzaju produktów – możesz bez problemu kupić je w różnych sklepach internetowych i stacjonarnych dla siebie lub w prezencie.

Zdecydowanie najczęściej wybieranym gadżetem rajdowym są czapeczki z daszkiem – czapka Red Bull, Ferrari czy BMW na pewno przypadnie do gustu amatorom sportów motorowych i dodatkowo będzie praktycznym dodatkiem nie tylko na imprezy sportowe, ale również na co dzień.czapka Red Bull

W sklepach oferujących gadżety rajdowe znajdziesz mnóstwo różnych czapeczek. Może być to czapka Red Bull, gdy kibicujesz Red Bull Racing Team, możesz też wybrać czapki wspomnianych już Ferrari. BMW, Mercedes-Benz, ponadto McLaren Team, Ayrton Senna, Williams Martini, Marussia F1 Team, aby wspomnieć tylko o tych najpopularniejszych, ponieważ znajdziesz ich o wiele więcej. Dostępne są w różnych wariantach wzorniczych i kolorystycznych – najczęściej w kolorach charakterystycznych dla teamu oraz obowiązkowo z jego logo w widocznym miejscu. Możesz kupić je w wersjach męskich, damskich oraz dziecięcych.

Ile będzie kosztowała cię czapka Red Bull czy Ferrari? Ceny takich markowych dodatków nie należą do najniższych. Rozpoczynają się zwykle od około 60-70 złotych, a kończą na około 150 złotych zależnie od producenta, modelu oraz materiałów.

Jeżeli chcesz mieć pewność, że kupujesz oryginalne gadżety rajdowe swojego ulubionego temu, wtedy wybieraj tylko sprawdzone sklepy z pozytywnymi opiniami. Nie kupisz oryginalnej czapeczki za 20-30 złotych, chyba że będzie ona używana. Uważaj szczególnie na zakupy na aukcjach internetowych, gdzie można natknąć się na podróbki. Najczęściej są to modele robione w Polsce bez licencji marki, a tym samym nie mogą zagwarantować tak dobrej jakości jak te autentyczne.