Dla miłośników survivalu oraz wszelkiego rodzaju aktywnej turystyki pewne marki sprzętu są znacznie bardziej rozpoznawalne od innych. Zawdzięczają to nie tylko szerokiej gamie produktów, ale przede wszystkim swojemu stosunkowo ceny do oferowanej jakości wyposażenia. Nie od dziś wiadomo przecież, że zabierany ze sobą sprzęt, czy to plecak, nóż, czy nawet buty muszą zapewnić nie tylko wygodę użytkowania, ale również odpowiednią trwałość. Nie ma przecież nic gorszego niż rozpadający się but w trakcie wielogodzinnego marszu, czy prujący się plecak! Dziś skupimy się na firmie Mil-Tec.

Długie tradycje firmy

mil-tecMil-Tec ma swoje tradycje od dobrych ponad 40 lat – założony w 1971 roku skupia się w swojej ofercie na sprzęcie outdoorowym i survivalowym sprzedawanym pod własną marką. Swoje doświadczenie zdobywała zajmując się sprzedażą rzeczy z demobilu, tam też podpatrując najbardziej sprawdzone rozwiązania w terenie. Oczywistym jest przecież, że sprzęt wojskowy zapewnia zawsze najlepszą i największą trwałość!

Opinie?

Dzisiaj opinie o firmie Mil-Tec są raczej w większości pozytywne. Na forach internetowych o Mil-Tecu co prawda znajdziemy negatywne wypowiedzi, jednak przeważnie wynikają one z nieodpowiedniego użytkowania sprzętu bądź tez po prostu z innych oczekiwań użytkowników.

Jedno jest jednak pewne – Mil-Tec jest dzisiaj jedną z najbardziej rozpoznawanych firm zajmujących się produkcja sprzętu outdoorowego i bardzo często jest związany nie tylko z rozpoczęciem „turystycznej przygody”, ale towarzyszy także wielu profesjonalistom i zawodowcom. Jeżeli coś jest dobre, to po co to zmieniać?

Wpis przygotowany we współpracy z sklepem MilWorld.pl