Kiedy w domu pojawia się nowy, malutki członek rodziny domownicy starają się zapewnić mu wszystko, co najlepsze. Zmiany obejmują nie tylko organizację dnia i podejście do rzeczywistości ale również wyposażenie domu. Obowiązkowym elementem każdego mieszkania, w którym przebywa niemowlak jest nawilżacz powietrza. Mama, żeby powrócić szybko do formy sprzed ciąży może przy tej okazji kupić specjalne hula hoop z wypustkami nie tylko wyszczuplającymi ale ujędrniającymi.

Aktywność mamy lub taty może zbiec się również z dbaniem o dziecko i zajmowaniem się nim. Do aktywnego spędzania czasu i uprawiania sportu przydatna jest mata do tańczenia dzięki której można w ciekawy i nienudny sposób odbyć trening oparty na tańcu zabawiając jednocześnie malucha siedzącego w leżaczku lub bawiącego się na kocyku. Nie można zapominać o tym, ażeby przenieść odświeżacz powietrza do pomieszczenia, w którym będzie siedział maluch.

W kosztach zakupu nawilżacz powietrza może wynosić od kilkudziesięciu do kilkuset złotych w zależności od swoich parametrów, właściwości i zastosowań, jak również zaawansowania. Kupując zarówno poważniejsze, jak i mniejsze artykuły, jak na przykład hula hoop trzeba sprawdzić ich jakość i bezpieczeństwo, szczególnie wtedy, kiedy dom zamieszkuje również małe dziecko.