Zabawki dla psa

W dzisiejszych czasach kupienie zabawki dla psa nie jest niczym trudnym – w sieci jest tyle różnych propozycji, że możemy wybierać wiele godzin. Okazuje się jednak, że nie wszystkie zabawki sprawdzą się tak samo dobrze.

Zabawek dla psów jest co najmniej kilka rodzajów – głównie z uwagi na przeznaczenie. Sprawdźmy, jakie zabawki dla psa warto wybierać w naszym przypadku.

Do przeciągania

Wszystkie zabawki służące przeciąganiu (np. pullery, szarpaki) mogą zwiększać więź między człowiekiem a psem. To świetny sposób na nagrodzenie psa np. po wykonaniu przez niego zadania.

Do aportowania

Zabawki dla psa do aportowania to nie tylko piłki, również w wyrzutniami, ale także jutowe, specjalistyczne aportery. Taka zabawka będzie dobra dla psa z naturalnym instynktem aportu.

Na smakołyki

Zarówno klasyczne kongi, jak i specjalne piłki do wypełniania smakołykami i turlania przez psa przydadzą się dla czworonogów, które lubią mieć zajęcie w samotności. Tymi zabawkami pies bawi się sam – i jednocześnie ma zapewniony wysiłek psychiczny. Zabawki dla psa znajdziesz w wielu sklepach internetowych, np.: http://kiwizoo.pl/pies/zabawki-dla-psa.